فصلنامه علمی تخصصی سازه در واحد کاشمر منتشر می شود | مرجع مهندسی عمران ایران

به همت انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشمر فصلنامه علمی تخصصی و آموزشی سازه در شهریور ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

مهندس امین ابراهیمی مقدم، رییس انجمن علمی مذکور با بیان این مطلب گفت: در سالیان اخیر این نشریه توانسته به عنوان پل ارتباطی بین انجمن و اعضاء و همچنین رابطه با اعضای هیئت علمی و پیشکسوتان رشته عمران ایفای نقش کند.
مهندس امین ابراهیمی مقدم در ادامه با تاکید بر ضرورت گسترش فعالیت های انجمن های علمی و لزوم توجه به توان اجرایی و علمی دانشجویان اظهار داشت: باید با هدف ارتقای سطح دانش دانشجویان برای حضور آنها فضا سازی کنیم تا بتوانند استعدادهای خود را به منصه ظهور بگذارند و آماده حضور در صحنه های مدیریتی و پژوهشی کشور شوند.
وی خاطر نشان کرد: وجود یک نشریه می تواند باعث بالا رفتن انگیزه دانشجویان و در کنار آنان اساتید مربوطه در جهت تولید علم و بهره مندی از تجربیات علمی افراد حقیقی و مراکز حقوقی شود.

طبقه بندی: اخبار  
تعداد مشاهده: 355
کلمات کلیدی:
ارسال در ۲۰ مرداد ۱۳۸۹ توسط مدیر سایت | يك نظر

يك نظر به فصلنامه علمی تخصصی سازه در واحد کاشمر منتشر می شود

comment rss - Trackback

 1. امین ابراهیمی مقدم رئیس انجمن علمی عمران واحد کاشمر گفت:

  با سلام
  احتراما به استحضار می رساند اولین سمینار تخصصی انرژی های تجدیدپذیر به همت انجمن علمی مهندسی عمران واحد کاشمر و همکاری مرکز علمی و سازمانهای مربوطه ، نطیر سازمان آب و فاضلاب استان خراسان – سیویلیکا- انجمن انرژی خورشیدی – شرکت مهندسین مشاور مهکوه تهویهو… در اسفندماه ۱۳۸۹ برگزار می گردد.
  خواهشمند است مطلب فوق را در سایت جهت اطلاع علاقمندان ثبت نمایید.همچنین جهت اطلاعات بیشتر با ایمیل ثبت شده تماس برقرار نمایید.و
  با تشکر
  امین ابراهیمی مقدم
  رئیس انجمن علمی عمران دانشگاه آزاد کاشمر

» ارسال نظرات


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ می باشد.